Pooyan Technology Center

 
     
 

مرکز تکنولوژی پویان در سال 82 با هدف ارائه منابع آموزشی پیرامون علوم کاربردی و تکنولوژی تاسیس گردید. این مرکز با جمع آوری و تهیه مطالب آموزشی در قالب سی دی های مختلف فنی مربوط به رشته های مهندسی مکانیک , برق , کنترل و علوم کاربردی با عنوان سی دی های آموزشی پویان, امیدوار است بتواند گره کوچکی از مشکلات صنعت را بگشاید.

گروه مهندسین مرکز تکنولوژی, در تهیه مجموعه سی دی های پویان از راهنمایی اساتید , مهندسین و صنعتگران عزیز و بزرگواری بهره برده است و همواره پذیرای نظرات و پیشنهادات متخصصانی است که از این مجموعه ها استفاده مینمایند.    

 
     
 

محتوای سی دی های پویان شامل فایلهای pdf ، فیلم، flash ، عکس و نرم افزار  به زبان انگلیسی میباشد و فقط بر روی کامپیوتر قابل استفاده میباشد.

 
     
 
 

 بخش فروش کتب هیدرولیک و پنوماتیک

 بخش فروش سی دی های فنی و مهندسی پویان

 
 تماس با ما

پشتیبانی فنی

 

برای تهیه کتب یا سی دی های عرضه شده در سایت، جمع مبلغ مربوط به قیمت آنها (بعلاوه هزینه پست - 5000 تومان)را به شماره حساب ارائه شده  واریز فرمائید. سپس لیست عناوین موارد درخواستی را به آدرس vahabzade@yahoo.com ایمیل  و یا تلفنی به شماره 09123046804 ( مهندس وهابزاده )اعلام نمائید. کتب وسی دی های درخواستی در اسرع وقت توسط پیک یا پست پیشتاز ارسال میگردد.

 برای مشورت در مورد محتوای کتب و سی دی ها و نحوه استفاده از آنها با مهندس وهابزاده تماس بگیرید. همراه :  09123046804

عابر بانک پاسارگاد :3966 - 0178 - 2910 - 5022 - ( به نام امیر هوشنگ وهابزاده)

 
 

 

 
 

مهندسي مكانيك را شايد بتوان از نقطه‌نظر تنوع موضوعات تحت پوشش، جامع‌ترين رشته مهندسي به شمار آورد. اين رشته در برگيرنده تمامي علوم و فنوني است كه با توليد ، تبديل و استفاده از انرژي، ايجاد و تبديل حركت و انجام كار، توليد و ساخت قطعات و ماشين‌آلات و به كارگيري مواد مختلف در ساخت آنها و همچنين طراحي و كنترل سيستم‌هاي مكانيكي، حرارتي و سيالاتي مرتبط مي‌باشد.  به عبارت ديگر محاسبات فني، مدلسازي و شبيه‌سازي ، طراحي و تهيه نقشه‌ها ، تدوين روش ساخت ، توليد و آزمايش تمامي ماشين‌آلات و تاسيسات موجود در دنيا ، با تكيه بر توانايي‌هاي مهندسان مكانيك انجام مي‌گيرد. با اين وجود بواسطه نفوذ علوم كاربردي مهندسي برق و كنترل در كليه صنايع , داشتن اطلاعات كامل در ارتباط با نحوه كاركرد سيستمهاي الكتريكي , كنترلرهاي صنعتي , سنسورها و ابزار دقيق و اتوماسيون صنعتي براي مهندسين مكانيك توانمند ضروري ميباشد.

در اين بين, تلاش اين مركز تهيه مجموعه هايي است كه بتواند پاسخگوي نيازهاي فني مهندسين مكانيك, كنترل و برق باشد.
قوانین استفاده :

کلیه محصولات این سایت حاصل تلاش و زحمات گروه متخصصین این سایت بوده که این مجموعه ها را گرد آوری و در کنار هم قرار داده است و کپی و تکثیر آنها بدون اجازه ممنوع میباشد. امید است با رعایت قوانین و پشتیبانی از گروه مولفین سایت هر روز شاهد محصولات بهتر و کاربردی تری باشیم.

 
     
 

تعداد بازدید کنندگان :

 Free Website Counter

 

 تاریخ به روز رسانی : 31.2.94

 

 
 
 
 

Website : www.pooyantech.com    III    Email: vahabzade@yahoo.com    III    Mobile : 0912 304 68 04 (vahabzadeh)

 
 

other links : www.iranfluidpower.com , www.btpco.com

 
 

 

 
 

Copyright 2006 The Pooyan Technology Center. All rights reserved